Carousel

44.00

Mechaninė karuselė – vienas įspūdingiausių UGEARS modelių  …. grąžinantis nostalgiškus vaikystės prisiminimus. Malonumas grįžti į vaikystę …

Prekė išparduota!

Neradai norimos prekės? Nenusimink! Parašyk mums el. paštu arba spausk žemiau esantį mygtuką „Klausti apie preke“ ir mes pabandysime užsakyti dominančią prekę.

Informuoti, kai prekė atsiras pardavime

Aprašymas

Mechaninė karuselė – vienas įspūdingiausių UGEARS modelių  …. grąžinantis nostalgiškus vaikystės prisiminimus. Malonumas grįžti į vaikystę …

Mechaninė karuselė – bene įspūdingiausias UGEARS 3D modelis

…… kiekvienam grąžinantis nostalgiškus prisiminimus

Nukeliauk į savo vaikystės prisiminimus su nuostabiu UGEARS nostalgišku modeliu mechaninė Karuselė. Šis išskirtinis UGEARS modelis yra žvilgsnis į praeitį ir įgyvendintas su aukščiausios kokybės mediena.

Rinkinyje rasite dviejų tipų karuselinius arkliukus, kurie besisukant modeliui sūpuosis aukštyn ir žemyn. UGERAS 3D modelio šerdis yra centrinis stulpas, kuris sukasi priešinga pagrindinei platformai kryptimi, todėl atrodo, kad karuselė juda greičiau nei iš tikrųjų, taip sukurdama įspūdingus visos konstrukcijos vaizdą.

UGEARS Karuselės mechaninis veikimas yra pagrįstas tuo pačiu principu, kaip ir dauguma UGEARS savaeigių modelių: visos dėlionės dalys yra sujungiamos be klijų ar papildomų įrankių, o judesio energija yra gaunama iš guminės juostos variklio.

Ant konstruktoriau pagrindo yra įtvirtintas likvidavimo raktas, užtikrinantis įtampą guminėms juostoms, pritvirtintoms prie pagrindinės „Karuselės“ ašies.

Stebėti savaime besisukantį Karuselės modelį yra be galo smagu. Jeigu esate vienas iš tų žmonių, kurie viską nori išmėginti savo rankomis, Karuselę galite sukti ir rankiniu būdu. Tai yra puikus būdas patiems ištirti kiekvieną konstruktoriaus detalę bei suprasti, kaip veikia mechanizmas.

„Ugears“ karuselė yra puiki dovana tiems, kurie nori pailsėti nuo kasdienio streso ir kelioms valandoms pajusti nerūpestingą mugės magiją. Sukonstruokite ir mes garantuojame, kad išgirsite tą muziką, pajusite šurmuliuojančią atostogų mugės atmosferą ir prisiminsite, kiek džiaugsmo buvo pasivažinėti mėgstamu žirgu laimingoje vaizduotės kelionėje!

Papildoma informacija

Gamintojas

UGEARS

Sudėtingumo lygis:

Vidutinis

Komponentų skaičius:

300-400

Numatomas surinkimo laikas, val.:

5 – 7.5

Rekomenduojamas amžius:

14+

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Carousel”