Safe

54.00

Seifas su kodiniu užraktu – praktiškas UGEARS modelis, pagyvinantis jūsų namų ar biuro aplinką. Puiki gimtadienio dovana sau, jam ir jai.

Prekė išparduota!

Neradai norimos prekės? Nenusimink! Parašyk mums el. paštu arba spausk žemiau esantį mygtuką „Klausti apie preke“ ir mes pabandysime užsakyti dominančią prekę.

Informuoti, kai prekė atsiras pardavime

Aprašymas

Seifas su kodiniu užraktu – praktiškas UGEARS modelis, pagyvinantis jūsų namų ar biuro aplinką. Puiki gimtadienio dovana sau, jam ir jai.

Seifas su kodiniu užraktu – praktiškas UGEARS modelis, pagyvinantis jūsų namų ar biuro aplinką

Seifas su kodiniu užraktu – praktiškas UGEARS modelis ir puiki gimtadienio dovana žinių ir nuotykių ištroškusiam jubilijatui.

Pasigaminkite savo seifą naudodami asmeninį užrakto derinį ir laikykite ten brangiausius daiktus (papuošalus ar saldainius). O kas, jei netyčia pamirštate savo skaičių derinį, kuris atidaro seifą?

Atlikite nuosekliai instrukcijose aprašytus  veiksmus, kad įvaldytumėte lėtų rankenėlių pasisukimų derinį ir atidžiai klausydamiesi būgno judesių, atrakintumėte kodiniu skaičiumi užrakintą spyną. Ar atgausite savo daiktus, ar turėsite samdyti šaltkalvį? Išbandykite ir patys pamatysite.

Seifas su kodiniu užraktu: naudojimo taisyklės

Iš pradžių turėtumėte susikurti kodinį užraktą: pasukite rankenėlę lėtai prieš laikrodžio rodyklę (kairėn) iki vieno-dviejų posūkių. Dabar galite surinkti kodą:

1 – Sukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę (kairėn) iki pirmojo skaitmens nuo 1 iki 9. Palikite rankenėlę ant jo.

2 – Dabar pasukite rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę (dešinėn) iki skaičiaus – nulis. Perėję nulį toliau sukite rankeną į dešinę prie antrojo kodo skaitmens nuo 1 iki 9. Palikite rankenėlę ant jo.

3- Vėl pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę (kairėn) iki trečiojo skaitmens.

Jei derinys teisingas, seifas atsidaro rankenėlei pasiekus trečiąjį skaitmenį.

(Trumpai pasikartokime: pasukame rankenėlę į kairę iki pirmojo skaitmens, tada sukame ją į dešinę, pro 0 ir sustojame prie antrojo kodo skaitmens, tada vėl sukame rankenėlę į kairę ir sustojame ant trečiojo skaitmens).

Norėdami vėl uždaryti seifą – uždarykite dureles ir pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę (į kairę) – spyna užsidaro.

Papildoma informacija

Gamintojas

UGEARS

Sudėtingumo lygis:

Vidutinis

Komponentų skaičius:

100-200

Numatomas surinkimo laikas, val.:

5 – 7.5

Rekomenduojamas amžius:

14+

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Safe”