Trimaran Merihobus

44.00

Grakštus UGEARS Trimaranas – unikalus 3D medinis laivo modelis … blaškomas nepaklusnaus kelionių vėjo, supamas įsismarkavusių bangų …

Prekė išparduota!

Neradai norimos prekės? Nenusimink! Parašyk mums el. paštu arba spausk žemiau esantį mygtuką „Klausti apie preke“ ir mes pabandysime užsakyti dominančią prekę.

Informuoti, kai prekė atsiras pardavime

Aprašymas

Grakštus UGEARS Trimaranas – unikalus 3D medinis laivo modelis … blaškomas nepaklusnaus kelionių vėjo, supamas įsismarkavusių bangų …

Trimaranas – unikalus medinis 3D laivo modelis

Trimaranas – grakštus ir stilingas UGEARS 3D medinis laivo modelis. Laivelį jūrose blaško nepaklusnus kelionių vėjas bei įsismarkavusios bangos, kviečia palikti ramų uostą ir išplaukti į jaudinantį jūrų mechaninį nuotykį.

Trimarano modelis yra klasikinis kelių korpusų burlaivis. Šis modelis yra sukurtas su smulkiausiomis detalėmis bei priedais, todėl yra labai tikroviškas ir atrodo kaip tikro trimarano miniatiūrinė kopija.

Leiskite jūrai šėlti ir plukdyti jūsų laivelį. Kur jūra jus nuneš šiandien – iki Bahamų salų? Aplink pasaulį? O gal jus sudomins ekspedicija Pietų Amerikos krantuose? Palikite nuobodžia kasdienybę sausumoje ir leiskitės į nenusibosiančius nuotykius su UGEARS Trimarano modeliu.

Trimaranas – nuostabus ir be galo įdomus mažo jūrų laivelio prototipas

Burlaivio korpusas pagamintas remianti „griaučių“ stiliumi, kad būtų užtikrintas geras mechanizmo matomumas ir burlaivio dizainas, įskaitant tokias detales kaip pertvaros, rėmai ir sijos.

Galinius vairo ašmenis valdo lynai, per pontonus sujungti su laivo pagrindiniu ratu. Pontonų šone esantys hidrofinai daro modelį stabilų, tuo pačiu sukuriant vizualinį modelio pakilimo efektą. Šoniniai pontonai pritvirtinti prie pagrindinio korpuso apkrovos rėmu, suprojektuotu taip, kad atitiktų korpusų stilių.

Pagrindinę ir priekinę burę ant stiebo galima uždėti arba nuimti, kaip ir tikruose trimaranuose. Pagrindinė Trimarano  burė yra užmauta ant stiebo griovelio su pagrindiniu viršutiniu haliardu. Priekinėje trimarano dalyje, po lanku, rasite  gervės būgną. Burių padėtys yra valdomos svirtimi, kuri randasi Trimarano laivugalyje.

Trimarano korpuso viduje esanti inkaro trosinė gervė turi automatinį įtempimo mechanizmą, kuris pakelia inkarą. UGEARS dizaineriai takelažui panaudojo tvirtą, bet ploną baltą medžiagą. Tai užtikrina, kad valties struktūra išlieka tvarkinga ir lengva net su daugybe detalių, o stiebas ir kiti elementai lieka savo padėtyje.

Trimarano modelio rinkinys yra pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko gali prireikti konstravimui. Detalių kokybė yra aukščiausio lygio: lazeriais išgautos smulkios detalės, išpjautos iš faneros plokščių, kurios suteikia medienai tvirtumo bei elastingumo.  Detalės turi būti ištrauktos iš lentų ir surinktos, kad būtų galima pamatyti pilną modelio vaizdą.

Kaip ir visi kiti UGEARS modeliai, Trimarano  konstravimo instrukcijos yra nuosekliai aprašytos, spalvotos ir tikrai lengvai vykdomas. Instrukcijos yra išverstos į 11 kalbų (ukrainiečių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, kinų ir korėjiečių kalbomis).

Papildoma informacija

Gamintojas

UGEARS

Sudėtingumo lygis:

Pažengusiems

Komponentų skaičius:

200-300

Numatomas surinkimo laikas, val.:

Daugiau nei 12 val.

Rekomenduojamas amžius:

14+

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Trimaran Merihobus”