Freshwater Fly

40-90 min. 1-4 žaidėjai 10+

(1 pirkėjo atsiliepimas)

46.00

Jau kokios tematikos neprikurta stalo žaidimų. Atėjo laikas ir žvejybai. Taip, šiame žaidime jus bandysite prigaudyti daugiau už kitus ir tai nebus labai paprasta.

Duomenys iš Board Game Geek
PavadinimasFreshwater Fly (2019)
SudėtingumasVidutiniškai lengvas [2.42]
BGG Reitingas2387 [7.19]
Žaidėjų skaičius1-4
Dizaineris (-ai)Brian Suhre
Dailininkas (-ai)Darryl T. Jones
MechanikosDice Rolling, Open Drafting, Push Your Luck and Set Collection

Prekė išparduota!

Neradai norimos prekės? Nenusimink! Parašyk mums el. paštu arba spausk žemiau esantį mygtuką „Klausti apie preke“ ir mes pabandysime užsakyti dominančią prekę.


Kategorijos: , ,

Aprašymas

Jau kokios tematikos neprikurta stalo žaidimų. Atėjo laikas ir žvejybai. Taip, šiame žaidime jus bandysite prigaudyti daugiau už kitus ir tai nebus labai paprasta.

Papildoma informacija

Išleidimo metai:

2019

Žaidimo kūrėjas

Brian Suhre

Žaidimo trukmė (min.):

40-90

Leidėjas

Bellwether Games

Žaidėjų amžius (nuo):

Žaidėjų skaičius:

, , ,

Kalba:

1 atsiliepimas apie Freshwater Fly

  1. Aivaras Markauskas (įsigijo produktą)

    Nuostabus žaidimas net jei ir nėra kompanijos. Solo versija prieš tylųjį žvejį pakankamai gera . Kas mėgsta žvejybą museline, patiks tėkmės mechanika,- puikus elementas žaidime. Tikrai tematinis, įtraukiantis, atmosferinis, puikios kokybės žaidimas. Randomas kauliukų metime įtakos daug neturi nes yra jų pasirinkimas, o ne priverstinis ėjimas jais, todėl taktika dominuoja. Ritės sukimo mechanika žaidime- unikali idėja tokiai temai- stalo žaidimui. Versija USA, taisyklės (suprasti nesunku) Šio žaidimo lietuvoje ieškojau gana ilgai. Galimybė nusipirkti amazon+ siuntimas – per brangu. Dėkoju pardavėjui už dėmesį ne tiek populiariems, geriems tematiniams žaidimams.

Parašyti atsiliepimą