Kaip sutaupyti perkant Miple:

Akcijos. Pasinaudojus akcijų filtru, matysite tik prekes, kurioms yra pritaikytos nuolaidos. Akcijų filtrui įjungti, pasirinkite Parduotuvė/Akcijos arba pasinaudokite prekių filtro ženkleliu iš dešinės.

Pažeistos pakuotės. Dažnai turime žaidimus, kuriems transportavimo metu buvo pažeista pakuotė. Pažeidimai būna minimalus, pvz. truputi įlenkta dėžė. Savaime, dėžės viduje komponentai nepažeisti. Tokioms prekėms yra taikoma nuolaida. Šias prekes galima rasti prekių kategorijoje „Pažeista pakuotė“.

Žaidimų komplektai. Perkant žaidimų komplektus (dažniausiai tai žaidimas ir papildymas jam), gaunate papildomą nuolaidą.

Naudoti žaidimai. Iš mūsų galima nusipirkti ir naudotų žaidimų. Visi parduodami žaidimai iš mano asmeninės kolekcijos, dažniausiai būna žaisti visai nedaug ir yra idealios būklės. Praktiškai neatskiriami nuo naujų.

Derėkitės! Radote dominančią prekę kažkur pigiau (pardavėjas privalo ją turėti) ar darote didelį užsakymą? Pasinaudokite funkcija „Derėtis dėl kainos“ prekės aprašyme.

Nemokamas pristatymas. Darant užsakymą nuo 79 Eur, gaunate nemokamą pristatymą per LP Express paštomatus, o nuo 99 Eur – per Omnivos paštomatus. O vilniečiai, prekes gali nemokamai atsiimti patys, adresu Verkių g. 35.

Lojalumo programa. Nuo kiek vieno užsakymo gaunate taškus, kurios galite panaudoti nuolaidai sekančiam užsakymui. Nuo 50 Eur gaunate 2 Eur nuolaidą sekančiam pirkimui.