Kaip sutaupyti perkant Miple:

– Akcijos. Pasinaudojus akcijų filtru, matysite tik prekes, kurioms yra pritaikytos nuolaidos. Akcijų filtrui įjungti, pasirinkite Parduotuvė/Akcijos arba pasinaudokite prekių filtro ženkleliu iš dešinės.

– Pažeistos pakuotės. Dažnai turime žaidimus, kuriems transportavimo metu buvo pažeista pakuotė. Pažeidimai būna minimalus, pvz. truputi įlenkta dėžė. Savaime, dėžės viduje komponentai nepažeisti. Tokioms prekėms yra taikoma nuolaida. Šias prekes galima rasti prekių kategorijoje „Pažeista pakuotė“.

– Žaidimų komplektai. Perkant žaidimų komplektus (dažniausiai tai žaidimas ir papildymas jam), gaunate papildomą nuolaidą.

– Naudoti žaidimai. Iš mūsų galima nusipirkti ir naudotų žaidimų. Visi parduodami žaidimai iš mano asmeninės kolekcijos, dažniausiai būna žaisti visai nedaug ir yra idealios būklės. Praktiškai neatskiriami nuo naujų.

– Žaidimai už gerą kainą. Produktai, kurios parduodame geromis kainomis. Nuo akcijų skiriasi tuo, kad šioms prekėms suteikta ne nuolaidą, o iškart maža kaina. Žinoma, gali būti suteikta dar ir papildoma nuolaida.

– Geriausios kainos garantija! Radote tą pačią prekę kitur pigiau? Mes pasiūlysime dar geresnę kainą! Tiesiog paspauskite “Radai pigiau?” mygtuką prekės aprašyme.

– Nemokamas pristatymas. Darant užsakymą nuo 79 Eur, gaunate nemokamą pristatymą į Venipak paštomatus Lietuvoje. Nemokamas pristatymas į Latviją nuo 130Eur. O vilniečiai, prekes gali nemokamai atsiimti patys, adresu Verkių g. 35.

– Miplo Klubas. Nuo kiek vieno užsakymo gaunate taškus, kurios galite panaudoti nuolaidai sekančiam užsakymui. Gaunamų taškų kiekis priklauso nuo turimo Lygio Miplo Klube. Aktyviausi pirkėjai gauna ir procentines nuolaidas!

– Mokėjimas dalimis be pabrangimo. Perkant prekes bent už 50 Eur, atsiskaityti galite per 3 mėnesius be pabrangimo. Tiesiog pamokėjimo būde pasirinkite Paysera ir Moki/3.