War Chest

(2 pirkėjų atsiliepimai)

49.00

Naujiena. Abstraktus (6-ta vieta pasaulyje) karinis „bag building“ mechanikos žaidimas.

Duomenys iš Board Game Geek
PavadinimasWar Chest (2018)
SudėtingumasVidutiniškai lengvas [2.30]
BGG Reitingas176 [7.85]
Žaidėjų skaičius2-4
Dizaineris (-ai)Trevor Benjamin and David Thompson (I)
Dailininkas (-ai)Brigette Indelicato
MechanikosArea Majority / Influence, Deck, Bag, and Pool Building, Delayed Purchase, Grid Movement, Hand Management, Hexagon Grid, Team-Based Game, Turn Order: Claim Action and Variable Player Powers

Prekė išparduota (teirautis dėl užsakymo)

Informuoti, kai prekė atsiras pardavime

Aprašymas

Naujiena. Abstraktus (6-ta vieta pasaulyje) karinis „bag building“ mechanikos žaidimas.

Papildoma informacija

Išleidimo metai:

2018

Žaidimo kūrėjas

Trevor Benjamin, David Thompson (I)

Žaidimo trukmė (min.):

30

Leidėjas

Alderac Entertainment Group

Žaidėjų amžius (nuo):

Žaidėjų skaičius:

, ,

Kalba:

2 atsiliepimai apie War Chest

 1. los (store manager)

  Žaidėjai atsitiktinai arba naudojant draft‘ą, pasirenka po 4 kortas, kiekviena iš kurių atvaizduoja karinį vienetą, kurio žaidžia žaidėjas. Kartu su kortomis, žaidėjas gauna atitinkamą kiekį karinių vienetų (žetonų). Tai gali būti pėstininkai, riteriai, katapultas ir kt. Žaidėjai pasiima lygiai po 2 žetonus kiekvieno karinio vieneto ir meta į maišelį, iš kurio atsitiktinai traukia 3 žetonus.
  Visas žaidimas vyksta, naudojant šios žetonus. Žaidėjai gali judėti įvairiomis kryptimis, užimti tam tikras teritorijas, statyti į valdomas teritorijas naujus karinius vienetus, samdyti naujus karinius vienetus, pulti priešininko žetonus, perimti iniciatyvą, tobulinti savo žetonus ir naudoti tam tikrą taktiką arba unikalų sugebėjimą, kurį turi kiekvienas skirtingas karinis vienetas.
  Kai žetonai maišelyje pasibaigia, žaidėjai meta į maišelį visus panaudotus (bet nesužaistus ant lentos) žetonus kartu su nusamdytais naujais, taip padidinant savo kariuomenę.
  Žaidimas žaidžiamas, kol kažkas neužims tam tikrą teritorijų kiekį.
  Labai smagus taktinis, bei strateginis abstraktus karo žaidimas. Neveltai jis jau iškilo net į 10-tą vietą, tarp visų abstrakčių stalo žaidimų. Labai kokybiški sunkiasvoriai žetonai, kurios laikyti rankoje didžiulis malonumas. Žaidimas trunka apie 30 minučių. Taisyklės paaiškinamos labai greit. O dėl to, kad kas kartą galima naudoti vis kitas karinių vienetų kombinacijas, kiekvienas žaidimas bus vis kitoks. Rekomenduoju išbandyti visiems, kam patinka abstraktūs ar karo žaidimai.
  Žaidimą galima žaisti ir komandomis du prieš du.

 2. Edvardas Perminas (įsigijo produktą)

  Viskas puiku kol kas 🙂

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti…