Aero Clock

69.00

Sieninis laikrodis „Aero Clock“ yra ne tik 3D medinis konstruktorius ar mechaninis modelis. Tai kartu ir gražus bet kurių namų interjero elementas. „Ugears“ laikrodžio surinkimas pareikalaus iš jūsų daug krupštaus darbo. Atlikę darbą nepriekaištingai turėsite tikrą, veikiantį, medinį laikrodį.

Prekė išparduota (teirautis dėl užsakymo)

Informuoti, kai prekė atsiras pardavime

Aprašymas

Sieninis laikrodis „Aero Clock“ yra ne tik 3D medinis konstruktorius ar mechaninis modelis. Tai kartu ir gražus bet kurių namų interjero elementas. „Ugears“ laikrodžio surinkimas pareikalaus iš jūsų daug krupštaus darbo. Atlikę darbą nepriekaištingai turėsite tikrą, veikiantį, medinį laikrodį.

Sieninis laikrodis – 3D medinis konstruktorius

Sieninis laikrodis su švytuokle – mechaninis 3D medinis konstruktorius iš UGEARS.

Jau kuris laikas iš savo ištikimų klientų sulaukiame klausimo: Ar Ugears gali sukurti veikiantį laikrodžio modelio rinkinį, kuris rodytų tikslų laiką?

Jūsų svajonė tapo mūsų svajone. Tikslui atsidavusi Ugears inžinierių ir dizainerių komanda sunkiai dirbo, kad ši bendra svajonė taptų realybe. Pagaliau laukimas baigėsi. Ugears didžiuojasi galėdama pristatyti „Aero Clock“ – veikiantį „pasidaryk pats“ sieninį laikrodį su švytuokle.

Sieninis laikrodis “Aero clock”

„Aero Clock“ yra ne tik 3D medinis mechaninis modelis ar gražus eksponatas. „Ugears“ laikrodis yra veikiantis laikrodis, kurį galite patys sukonstruoti, pritvirtinti prie sienos ir stebėti, kaip tiksi sekundės, minutės ir valandos.

„Aero Clock“, kitaip nei bet kuris kitas laikrodis, yra išradingas galvosūkis ir „pasidaryk pats” laikrodžio mechanizmas. Tai puikus tikslios inžinerijos kūrinys, atskleidžiantis svertinio švytuoklinio laikrodžio veikimą.

Šis paprastas, bet elegantiškas Ugears laikrodis yra varomas gravitacijos jėgos. Laikrodžio mechanizmas veikia dėl maišo sunkio jėgos. Maišą reikėtų pripildyti smėliu ar druska (neįeina į modelio komplektaciją).

Pakelkite maišą ant skriemulių, kad susuktumėte laikrodžio mechanizmą. Laikrodžio tiksėjimo veiksmą galite reguliuoti iki sekundės, stumdami švytuoklės viršutinius ir apatinius svarmenis. Reduktorius perduoda sukimąsi į valandos ir minutinį diską.

Viena iš įdomesnių “Aero Clock” ypatybių yra ta, kad laikas skaitomas ne besisukančiomis rodyklėmis laikrodžio ciferblate, bet fiksuota rodyklė rodo laiką lėtai besisukančiuose, sunumeruotuose valandų ir minučių diskuose.

Be to, šie diskai sukasi prieš laikrodžio rodyklę. Ar žinojote, kad prieš standartizavimą kai kurie laikrodžiai judėjo pagal laikrodžio rodyklę, o kiti – prieš laikrodžio rodyklę?

“Aero Clock” yra medinis konstruktorius. Surinktas modelis bus įspūdinga jūsų namų interjero detalė. Nors jis geba rodyti tikslų laiką, ilgalaikiam veikimui nėra pritaikytas.

Kelionė laiku atgal su sieniniu laikrodžiu “Aero Clock”

„Aero Clock“ tema – ankstyvoji aeronautika. Nusikelkitekite laiku atgal į skrydžio aušrą ir „balionomaniją“, kuri 1783 m. užvaldė Prancūziją ir Angliją. Po dvejų metų bebaimiai aeronautai Jeanas-Pierre’as Blanchardas ir Johnas Jeffriesas pirmą kartą perskrido Lamanšo sąsiaurį. Mums patinka šio medinio laikrodžio modelio nuotykių dvasia, ir manome, kad jums taip pat patiks!

Ar žinojote, kad ilgumos skaičiavimo, labai svarbios navigacijai jūroje, problema buvo išspręsta naudojant laikrodį? Idėją pasiūlė olandų matematikė Gemma Frisius 1530 m. Tik po kelių šimtų metų – XVIII amžiaus viduryje anglų laikrodininkas Johnas Harrisonas sukūrė laivo prietaisą, kuris leido apskaičiuoti savo padėtį jūroje kelių jūrmylių tikslumu. Žinodami tikslų laiką Londone (Grinvičo dienovidinio laiką arba GMT) ir apskaičiavę laiką (pagal dangų) laivo buvimo vietoje, navigatoriai galėjo apskaičiuoti, kurioje žemės paviršiaus vietoje jie randasi.

Platumą finikiečiai išsprendė jau 600 m. pr. Kr. su dangaus skaičiavimu – išmatuojant saulės aukštį vidurdienį arba kampą tarp Šiaurės žvaigždės (ar kitų navigacinių žvaigždžių) ir horizonto. Tačiau ilgumos problema velnių tyrinėtojams užkliūtų dar 2000 metų. Harrisonas galiausiai buvo apdovanotas 20 000 svarų sterlingų (šiandien maždaug 1,5 mln. JAV dolerių), numatytu 1714 m. Parlamento ilgumos įstatyme, po to, kai jūroje parodė savo meistriškų laikrodžių tikslumą. Dabar ir jūs galite tapti laikrodžių meistru su Ugears Aero Clock modelių rinkiniu!

Išleistas tą akimirką, kai atrodo, kad pasaulis sulėtėjo, Ugears Aero Clock – medinis sieninis laikrodis su švytuokle, kurį pasistatote patys, yra ir laiku, ir nesenstantis savo paprasta elegancija. Šis gražus ir funkcionalus medinio sieninio laikrodžio modelis skirtas horologams, mėgėjams, tyrinėtojams, įvairaus plauko kūrybingiems ir romantikams, visiems, kurie yra pasiruošę naujiems iššūkiams ir pasirengę rizikuoti. Jei kada nors žiūrėjote į dangų ir pagalvojote: “Aš noriu ten būti!” arba žiūrėjo

krumpliaračiai ir laiko matavimo pavaros.

Ugears Aero Clock su švytuokle yra nuostabus galvosūkis ir tobulas šeimos projektas. Kai dirbsite kartu kurdami šį „pasidaryk pats“ medinio laikrodžio modelio rinkinį, patirsite pasitenkinimą kurdami ką nors kartu, ir ne bet kokį modelį, o iš tikrųjų veikiantį laikrodį. Vėliau turėsite gražų daiktą namams, kuriuo laikui bėgant jūsų šeima galės džiaugtis kartu.

Ugears Aero Clock su švytuokle yra naujas ir jaudinantis Ugears kolekcijos papildymas įspūdingų mechaninių modelių, 3D galvosūkių, žaidimų aksesuarų, medinių dėlionių dėžučių, vaikiškų žaislų ir mokomųjų STEM Lab modelių rinkinių.

Papildoma informacija

Gamintojas

UGEARS

Sudėtingumo lygis:

Pažengusiems

Komponentų skaičius:

300 – 400

Numatomas surinkimo laikas, val.:

7.5 – 12

Rekomenduojamas amžius:

14+

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Aero Clock”

Jums taip pat gali patikti…