Globe

34.00

Mechaninis gaublys – medinis konstruktorius ir stilizuotas Žemės mechaninis 3D modelis. Besisukantis mechanizmas daro modelį unikaliu.

Prekė išparduota!

Neradai norimos prekės? Nenusimink! Parašyk mums el. paštu arba spausk žemiau esantį mygtuką „Informuoti, kai prekė atsiras pardavime“ ir mes pabandysime užsakyti dominančią prekę.

Informuoti, kai prekė atsiras pardavime

Aprašymas

Mechaninis gaublys – medinis konstruktorius ir stilizuotas Žemės mechaninis 3D modelis. Besisukantis mechanizmas daro modelį unikaliu.

Mechaninis gaublys – puiki puošmena jūsų kambariui ar biurui

Mechaninis gaublys – medinis konstruktorius ir stilizuotas Žemės modelis su dekoratyvinių žemynų rinkiniu. Besisukantis mechanizmas daro modelį dar įdomesnį. Visos detalės yra iš aukštos kokybės medienos ir iš anksto tiksliai supjaustytos lazeriu. Norint surinkti Gaublį nereikia jokių klijų ar papildomų medžiagų.

Mechaninis gaublys – medinis konstruktorius ir mechaninis 3D modelis

Modelį sudaro dvi dalys: gaublys ir platforma su mechanizmu. Žemės rutulio modelis yra ant pagrindinės konstruktoriaus ašies, pasvirusios tuo pačiu kampu kaip ir Žemės ašis. Kaip ir dauguma UGEARS modelių, Gaublyje yra integruotas guminių juostų variklis.

Nestandartiškai šiuo atveju variklis naudoja kitokio tipo guminių juostų vyniojimo būdą. Pagal laikrodžio rodyklę sveriama pagrindo svirtis, guminių juostų mechanizmą suvynioja. Kai tik svirtis atleidžiama, pavaros pradeda veikti.

Modelį yra pakankamai lengva surinkti ir labai įdomu stebėti. Unikalus judantis mechanizmas ir ikoniškas dizainas – savybės, dėl kurių „Ugears“ modeliai yra sumani dovana ir puiki dekoracija bet kokiems namams ar biurams.

Visi modeliai surenkami be klijų. Mediniai modeliai / mediniai konstruktoriai sukurti UGEARS konstruktorių ir pagaminti Ukrainoje.

Papildoma informacija

Gamintojas

UGEARS

Sudėtingumo lygis:

Lengvas

Komponentų skaičius:

100 – 200

Numatomas surinkimo laikas, val.:

2.5 – 5

Rekomenduojamas amžius:

14+

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Globe”

Jums taip pat gali patikti…