Treasure Box. Secrets of Egypt

41.00

Egipto piramidė – spalvinga medinė / plastikinė 3D dėlionė, sukurta VETER MODELS konstruktorių. Iš tiesų puiki dovana sau pačiam ar draugui.

Prekė išparduota!

Neradai norimos prekės? Nenusimink! Parašyk mums el. paštu arba spausk žemiau esantį mygtuką „Informuoti, kai prekė atsiras pardavime“ ir mes pabandysime užsakyti dominančią prekę.

Informuoti, kai prekė atsiras pardavime

Aprašymas

Egipto piramidė – spalvinga medinė / plastikinė 3D dėlionė, sukurta VETER MODELS konstruktorių. Iš tiesų puiki dovana sau pačiam ar draugui.

Egipto Piramidė – Paslapčių skrynelė

Egipto Piramidė – Paslapčių skrynelė: techniniai duomenys

Gamintojas: Veter Models, Ukraina

Detalių kiekis: 174

Modelio dydis: 86 mm * 130 mm * 130 mm

Pakuotės dydis: 250 mm * 140 mm * 30 mm

Amžius: 14+

Sudėtingumo lygis: vidutinis

Surinkimo laikas: 3 valandos

Egipto piramidė – dar vienas spalvingas mechaninis 3D modelis, sukurtas VETER MODELS konstruktorių

Ar jums patinka senovės istorijos paslaptys ir mįslės? Ar jus traukia pavojai ir nuotykiai? Jei atsakymas – taip, tuomet mechaninis „Egipto piramidė – Paslapčių skrynelė“ modelis yra sukurtas kaip tik jums! Pasinerkite į faraonų ir mistikos pasaulį su šiuo nepaprastu 3D konstruktoriumi.

Egipto piramidė – medinė 3D dėlionė

Piramidės formos papuošalų dėžutė sujungia fanerą ir plastiką, paprastumą ir mistiką. Jums pasukus piramidės viršūnę, jos sienelės išsiskleidžia ir priešais jus atsiveria „faraonų lobynas“ – kompaktiškas skyrelis jūsų brangenybėms, papuošalams ir kitoms smulkmenoms.

 

Kaip ir visi VETER MODELS 3D konstruktoriai, ši 3D dėlionė yra pagaminta iš aukščiausios kokybės faneros ir plastiko. Plastikinės detalės yra daug patvaresnės nei klasikinė fanera, kas garantuoja modelių tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Plastikinių ir medinių detalių derinio iki tol nėra naudojęs nė vienas 3D konstruktorių kūrėjas ir gamintojas. Eksperimentas puikiai pavyko. Tuo turite galimybę įsitikinti patys! Tikrai nenusivilsite!

Konstruodami naudokite juodos spalvos paklotą, kurį rasite dėžutėje. Taip geriau matysite permatomas detales!

Dėžutėje rasite viską, ko reikia modeliui surinkti.

Surinkę pirmąjį VETER modelį, jūs neišvengiamai įsimylėsite gamintojo kūrybiškumą ir subtiliai išreikštą tobulybės siekį!

Papildoma informacija

Gamintojas

VETER MODELS (Ukraina)

Sudėtingumo lygis:

Vidutinis

Komponentų skaičius:

100-200

Numatomas surinkimo laikas, val.:

2.5 – 5

Rekomenduojamas amžius:

14+

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Treasure Box. Secrets of Egypt”