Paladins of the West Kingdom

90-120 min. 1-4 žaidėjai 12+

(2 pirkėjų atsiliepimai)

49.00

Jūs sutaupote: 1.00€ (2%)

Vieno iš geriausių darbininkų paskirstymo mechanikos žaidimo – Architects of West Kingdome tesenys. Žaidimas tapo kažkiek rimtesnis ir daugelių nuomone dar įdomesnis.

Duomenys iš Board Game Geek
PavadinimasPaladins of the West Kingdom (2019)
SudėtingumasMedium Heavy [3.72]
BGG Reitingas67 [7.98]
Žaidėjų skaičius (rekomenduojamas)1-4 (1-3)
Dizaineris (-ai)S J Macdonald and Shem Phillips
Dailininkas (-ai)Mihajlo Dimitrievski
MechanikosEnd Game Bonuses, Market, Open Drafting, Solo / Solitaire Game, Worker Placement and Worker Placement, Different Worker Types

Prekė išparduota (teirautis dėl užsakymo)

Informuoti, kai prekė atsiras pardavime

Aprašymas

Vieno iš geriausių darbininkų paskirstymo mechanikos žaidimo – Architects of West Kingdome tesenys. Žaidimas tapo kažkiek rimtesnis ir daugelių nuomone dar įdomesnis.

Papildoma informacija

Išleidimo metai:

2019

Žaidimo kūrėjas

Shem Phillips, S J Macdonald

Žaidimo trukmė (min.):

90-120

Leidėjas

Renegade Game Studios

Žaidėjų amžius (nuo):

Žaidėjų skaičius:

, , ,

Kalba:

2 atsiliepimai apie Paladins of the West Kingdom

  1. los (store manager)

    Architects of the West Kingdom ir Paladins of the West Kingdom.

    Šie du žaidimai iš vienos serijos, todėl rašau apie juos kartu. Šių žaidimų kūrėjai labai gerai žinomi savo darbininkų paskirstymo žaidimais, vienas iš populiariausių – Raiders of the North sea. West Kingdom – čia jų naujausia serija. Architects of the West Kingdom pasirodė prieš metus ir sulaukė labai didelio populiarumo. Tai nesudėtingas ir gan greitai sužaidžiamas darbininkų paskirstymo stalo žaidimas. Išskirtinis šiuo žaidimo bruožas, kad darbininkų kiek vienas žaidėjas turi tikrai daug ir labai staigiai išnaudoja vieną po kito, renkant resursus, investuojant į įvairiais užduotis ir bandant aplenkti priešininkus. Žaidimas labai gerai sueina kaip pradedantiems žaidėjams taip ir stalo žaidimų veteranams. Puikia tinka žaisti nors ir dviese, nors ir penkiese, galima žaisti net vienam arba žaidžiant pvz. dviese pridėti dar trečią virtualų priešininką. Žaidimas tikrai neveltai užšoko į 80-tą vietą tarp visų žaidimų pasaulyje.

  2. los (store manager)

    O ne taip senai pasirodė žaidimo tęsinys – Paladins of the West Kingdom. Šiame žaidime išliko visi taip gerai pažįstami Architects of the West Kingdom bruožai, bet žaidimas tapo ilgesnis, bei rimtesnis. Tai neturėtu jūs išgąsdinti, nes jis tikrai nėra per daug sudėtingas. Dabar darbininkų bus žymiai mažiau ir jie bus skirtingų spalvų (pas kiek vieną žaidėją), dėl to tam tikroje vietoje galėsite panaudoti tik konkrečios spalvos darbininkus. Valdysite net 3 skirtingus parametrus, kurie taip pat įtakuos į kurią zoną galėsite pastatyti darbininkus. Pasirinkimo tikrai nepritruks, nes zonų su veiksmais bus labai daug. Dar vienas esminis dalykas, kad darbininkus mes statysime ne ant bendro žemėlapio, kaip tai būna beveik visuose žaidimuose, o ant savo asmeninės planšetės.

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti…